فصل تدوین-سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون با حضور اسلامی، برنامه های وزارت راه و شهرسازی جهت بهبود وضعیت بازار مسکن بررسی شد.

فصل تدوین-سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون با حضور اسلامی، برنامه های وزارت راه و شهرسازی جهت بهبود وضعیت بازار مسکن بررسی شد.
صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: نشست امروز با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی با هدف بررسی بازار مسکن برگزار شد و در این نشست، مشکلات بازار مسکن، عوامل تأثیرگذار در این حوزه و برنامه های وزارتخانه برای ساماندهی بازار مسکن بررسی شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در یک سال گذشته قیمت مسکن در حوزه فروش و اجاره مسکن افزایش چشمگیری داشته و در دو ماه اخیر نیز شاهد افزایش قیمت ها بوده ایم.

در نشست امروز اسلامی، گزارشی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی برای تولید و عرضه مسکن در کشور ارائه کرد، از این رو طبق این گزارش، وزارتخانه ها در تلاش است که با اجرای برنامه های خود، وضعیت این بازار را بهبود ببخشد

بدری افزود: در نشست امروز اسلامی، گزارشی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی برای تولید و عرضه مسکن در کشور ارائه کرد، از این رو طبق این گزارش، وزارتخانه ها در تلاش است که با اجرای برنامه های خود، وضعیت این بازار را بهبود ببخشد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در نشست امروز همچنین سوالات شهاب نادری، محسن کوهکن، سعید باستانی، علی ساری، سیدناصر موسوی لارگانی، قلی اله قلی زاده، علیم یارمحمدی و مسعود گودرزی از وزیر راه و شهرسازی مطرح شد، محور تمام سوالات وضعیت اجرای پروژه های عمرانی، راهسازی، توزیع قیر رایگان و حمل و نقل جاده ای و هوایی بود که تمام این موضوعات مطرح و اسلامی به آن ها پاسخ داد، در نهایت مقرر شد که وزارت راه و شهرسازی طی دو هفته آینده با برگزاری نشست های مشترک مسائل را به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار دهد.