تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 مرداد 1402 - 13:39
کد خبر : 4344

تراکتور پرستاره کماکان درحسرت امتیاز؟!…

تراکتور پرستاره کماکان درحسرت امتیاز؟!…
فصل تدوین-هزار نفر روزچهارشنبه گذشته 25 مرداد بادیگر با دیدار دوتیم تراکتور وپرسپولیس با استقبال بی نظیر انبوه هواداران تراکتورروربرو شد.

فصل تدوین-هزار نفر روزچهارشنبه گذشته ۲۵ مرداد بادیگر با دیدار دوتیم تراکتور وپرسپولیس با استقبال بی نظیر انبوه هواداران تراکتورروربرو شد.
به گزارش خبرنگار ما؛ پرسپولیس با همان ترکیب همیشگی در ورزشگاه پر از تماشاگر تبریز به مصاف تراکتوری رفت که با توجه به باخت بد هفته نخست مقابل سپاهان اصفهان تغییراتی داشت تا دراولین بازی خانگی امتیازی را با این بازیکنان پرستاره وشاخص دشت کند ، اما با ارایه فوتبال نه چندان مقبول وبا برنامه دومین باخت را هم پذیرا شد.
.
در جو سنگین ورزشگاه و در شرایطی که بازی با ۱۵ دقیقه تأخیر آغاز شد بعد از ۵ دقیقه سردرگمی، پرسپولیس نمایش نسبتاً برتری ارائه کرد و یکی دو موقعیت نصف و نیمه هم داشت..
بعد از دقیقه ۱۵، بازی بشدت افت کرد و کم‌کم تراکتور فرم بهتری پیدا کرد. تا دقیقه ۲۸ فقط خطا بود و توقف بازی تا اینکه تراکتور بعد از لحظاتی نمایش بهتر، صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که آلوز برای اولین بار دروازه بیرانوند را تهدید کرد.
و دقیقه۴۲ بعد اما اشتباه گلر ملی‌پوش تراکتور، پرسپولیس را به خواسته‌اش در نیمه نخست رساند. پاس بلند کنعانی‌زادگان از جناح راست خودی پشت خط دفاع میزبان فرود آمد و پورحمیدی که خروج کرده بود مردد شد که با سر یا دست توپ را بزند و از آنجایی که در صورت برخورد توپ به دستش اخراج می‌شد، توپ را رها کرد تا سعید صادقی دروازه خالی را باز کند.
پرسپولیس در وقت تلف‌شده با حرکت ترکیبی فوق‌العاده امیری و ترابی و یک و دوهای ریز آنها صاحب موقعیت گل دیگری هم شد اما ترابی در لحظه آخر به جای ضربه به دروازه  توپ را در عرض فرستاد و این شانس هم از دست رفت تا سفیدهای پرسپولیس با همان یک گل برتری به رختکن بروند.
نیمه دوم با ریتم سریع‌تر و بهتری برای هر دو تیم آغاز شد اما تراکتور بود که اولین موقعیت گل را ایجاد کرد. دقیقه ۵۱ بعد از اشتباه سریالی مدافعان پرسپولیس، آلوز با شوتی سرضرب تیر دروازه پرسپولیس را لرزاند و توپ با خوش‌شانسی بیرانوند از مقابل دروازه بیرون آمد و گل نشد.
در جواب این موقعیت پرسپولیس در دقیقه ۶۰ دو شانس گل خوب ساخت. بار اول بعد از اوت بلند امیری و در یک رفت و برگشت پورعلی گنجی با ضربه‌ای پرشی دروازه حریف را تهدید کرد. چند ثانیه بعد ترابی با فرار سریع از بین مدافعان حریف توپ را تا شش قدم حریف پیش برد اما در موقعیتی عالی ضربه نهایی را بی‌دقت زد و توپ را به تور کناری کوباند.
دقیقه ۶۳ با یک اشتباه دیگر از پورحمیدی پرسپولیس صاحب موقعیت گل حتمی شد. ارسال تند و تیز ترابی از روی ضربه ایستگاهی با دفع پورحمیدی همراه شد اما توپ به مدافع تراکتور خورد و در برگشت پورعلی‌گنجی با ضربه آکروباتیک توپ را به تور کنار دروازه کوباند و این شانس هم از دست رفت.
تغییرات خمس که از دقیقه ۵۵ شروع شده بود تا دقیقه ۷۷ ادامه داشت اما شکل حرکت تیم او در فاز حمله بهتر نشد. پرسپولیس که اولین تغییرش را در دقیقه ۷۵ انجام داد در بیست دقیقه پایانی دنبال حفظ نتیجه رفت و تب و تاب کمتری داشت.
پرسپولیس در دقایق ۷۹ و ۸۳ دو موقعیت عالی دیگر داشت. بار اول علی نعمتی نتوانست از ضربه کرنر شوت دقیقی بزند و بار دوم کرنر ترابی با ضربه سر پورعلی‌گنجی همراه شد و توپ او تیر دروازه افقی میزبان را لرزاند.
آخرین موقعیت تراکتور در دقیقه ۸۹ با شوت زمینی قنبری از دست رفت تا تراکتور دومین باخت را در خانه متحمل شده و پرسپولیس با این پیروزی بزرگ ۶ امتیازی شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.